Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

V Jihočeském kraji věnují pozornost výchově bezpečnosti silničního provozu
Ocenění za celoživotní práci v oblasti bezpečnosti silničního provozu získali bývalí pedagogové Miroslav Pileček a Bohumír Malík. Předal jim jej krajský radní pro dopravu Jiří Švec. Stalo se tak 20. února 2018 v rámci tradičního Semináře BESIP pro pedagogy Jihočeského kraje a organizátory dopravních soutěží. Seminář BESIP pro pedagogy Jihočeského kraje a organizátory dopravních soutěží se v budově krajského úřadu konal již počtvrté.

„Jsem velice rád, že mohu prostřednictvím Jihočeského kraje ocenit záslužnou práci pedagogů, kteří se ve svém volném čase, o víkendech a dobrovolně věnují dopravní výchově a přispívají tak k podpoře vzdělávání dětí v této oblasti,“ uvedl Švec s tím, že obětavost učitelů oceňuje nejen coby radní, ale také jako rodič.

Pileček působil na ZŠ Zlatá stezka a především v DDM Prachatice, kde organizoval veškeré dopravní soutěže v Prachaticích. Malík pracoval na ZŠ a MŠ Horní Planá, kde dlouhá léta učil dopravní výchovu a organizoval soutěže na Českokrumlovsku. Oba ocenění pedagogové se osvětové práci věnují ve svém volném čase, o víkendech a dobrovolně.

V Jihočeském kraji je v provozu 19 dětských dopravních hřišť (DDH) při MŠ nebo ZŠ, kde není zajištěno lektorské zázemí a celkem 9  DDH se zajištěním odborného lektora.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.