Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Spot s bezpečnostní tématikou získal ocenění na festivalu v Casablance
Česká republika má díky organizaci BESIP filmového Oscara. I tak by se dal s nadsázkou prezentovat úspěch českého dopravně-preventivního klipu „Blázinec“, který v soutěži 80 televizních spotů získal jednu z cen na mezinárodním filmovém festivalu bezpečnosti silničního provozu v Maroku.

V polovině února letošního roku probíhal v marocké Casablance filmový festival zaměřený na bezpečnost silničního provozu. Ministerstvo dopravy se festivalu zúčastnilo s úspěšným spotem z kampaně Nemyslíš – Zaplatíš nazvaným Blázinec. Video je zaměřeno na nutnost používání dětských autosedaček a je zpracováno velmi emotivním způsobem. Po odvysílání snímek vyvolal ohlas nejen ze strany soutěžní poroty, ale také ze strany diváků.

Hlavní cenu festivalu si odnesl marocký snímek, který silným způsobem bez kapky krve vykreslil dopravní nehody a jejich tragické následky, přičemž dokázal postihnout silný emocionální rozměr těchto událostí.

Odkaz na úspěšný spot Blázinec: https://www.youtube.com/watch?v=Nkfuee08_E0

Zdroj: MV CR

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.