Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Program "Na Zelenou" – Nadace Partnerství
Blíží se uzávěrka příjmu žádostí o grant v letošním ročníku grantového a asistenčního programu Na zelenou, který vyhlásila Nadace PartnerstvíNa ochranu dětí před dopravními nehodami a na podporu šetrné mobility dětí a mládeže v něm letos rozdělí rekordní 1 milion korun.
Zastupitelé, učitelé, děti a rodiče pozor! Už jen do 4. března 2011 v něm mohou vaše školy a další zařízení pracující s dětmi z celé ČR žádat o grantovou podporu až do výše 90 tisíc korun na své projekty bezpečných cest do školy, zpracované dle připravené metodiky. 
Žadatelé mohou v programu získat vedle finanční podpory také asistenci odborného konzultanta, který je celým projektem provede. Získané finanční prostředky mohou příjemci použít na zpracování odborné dopravní studie s návrhy opatření na zlepšení dopravně bezpečnostní situace v okolí školy, která pak slouží městům a obcím jako první stupeň projektové dokumentace při realizaci stavebních úprav. Z grantových peněz však školy také mohou budovat přístřešky na kola, organizovat různé soutěže s dopravní tematikou, zpracovávat školní plány mobility a financovat další aktivity na podporu šetrné mobility dětí i dospělých.

Více informací o programu včetně návodu jak o grant požádat naleznete na stránkách Nadace Partnerství na adrese www.nazelenou.cz.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.