Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

V Madridu proběhl dopravní veletrh TRAFIC 2007
Firmy prezentující dodavatele pro správce komunikací ve španělsky mluvících zemích se prezentovaly ve dnech 2. – 5. 10.2007 na výstavišti v Madridu. Nejvíce vystavovatelů se zaměřilo na bezpečnost silničního provozu a parkovací systémy. Foto v článku.Firmy zaměřené na parkovací systémy prezentovaly parkovací automaty včetně automatů s využitím solární energie. Obdobné parkovací automaty jsou umístěné i v ulicích Madridu a zdárně plní svou funkci. Nechyběly ani systémy pro výdej jízdenek a placení mýtného.

Trafic 2007 Mobilní dopravní hřiště

Druhou výraznou skupinou vystavovatelů byly firmy zaměřené na výrobu svodidel a dopravního značení. Prezentovala se zvýšená svodidla pro silnice zatížené převážně dopravou nákladních automobilů. Nechyběla ani dřevěná svodidla určená pro průjezd v rekreačních oblastech a přírodních parcích od firmy Amatex. Svodidla se sníženou spodní výplní vystavovala firma Haisa.

Parkovací automat na solární energii Dřevěná svodidla - f. Rondino

Zajímavé bylo i mobilní  dětské dopravní hřiště, které se celé složí do jednoho přívěsu. Město Madrid prezentovalo projekt věnovaný bezpečnosti silničního provozu v okolí škol a mapu parkovacích míst pro cyklisty a motocyklisty. Ostatně v Madridu je doprava středem pozornosti a potvrzují to právě budované dopravní stavby. Tomuto tématu věnujeme samostatný článek.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.