Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Projekt " Bezpečná Praha "
Na prvním společném jednání se 9.1.2006 sešli zástupci policie a zástupci magistrátu hl.města Prahy. Pravidelná jednání budou zaměřena na monitorování bezpečnostní situace a vyhodnocení realizovaných bezpečnostních opatření v Praze. Účastníci jednání se také seznámili s novým projektem “ Dopravní nehody“.

Nově uvedený projekt “ Dopravní nehody“  bude zaměřen zejména na bezohledné řidiče a na nepřiměřeně rychlou jízdu, která ohrožuje chodce na přechodech. Jedním z opatření bude instalování většího počtu radarů na měření rychlosti.  Nejen magistrát ale i vedení městských částí  hledají možnosti, jak  zvýšit bezpečnost chodců na přechodech. Od poloviny prosince 2005 je příkladně v městské části Praha 6 na Ruzyňské ulici umístěno bezpečnostní zařízení, které svítí a bliká . Řidiči tak vidí přechod z větší vzdálenosti a mohou včas přizpůsobit rychlost svého vozu. 

O problematice přechodů a jejich značení se budeme věnovat v některém z následujících článků.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.