Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Stavba mimoúrovňové křižovatky v Praze 9 zkomplikuje dopravu
Od soboty 22.1.2011 dojde v souvislosti se stavbou křižovatky Veselská x Kbelská x Cínovecká na silnici E55 k zásadním dopravním změnám, které se dotknout komunikací v Praze 8, 9 a 18.Na křižovatce bude přerušeno průsečné křížení Cínovecká x Veselská – směr z centra do Letňan  a k nákupnímu centru TESCO Letňany. Objížďky budou vedeny po dvou trasách:

 I. Kbelská – Prosecká – Tupolevova

II. Cínovecká – Kostelecká – Tupolevova

Dále nebude možné projet z parkoviště od areálu Tesco Letňany směrem do centra přes ulici Kbelská. Objízdná trasy vedou přes Tupolevovu ulicí a dál je možné zvolit směr výjezd z města přes Kosteleckou a Cínoveckou. Druhý směr vede také ulicí Tupolevova ale směrem kolem stanice metra Letňany a dál na Kbelskou nebo na Proseckou ulici.

Pro tranzitní dopravu máme dobou informaci – tah E55 bude průjezdný bez objízdných tras. Bude umožněno také pravé odbočení z ulice Kbelská do ulice Veselské směrem na obchodní centru Tesco Letňany.

Komplikace s dopravou jsou způsobeny pokračováním stavby mimoúrovňové křižovatky, která by měla zlepšit průjezd po Pražském okruhu a současně umožnit bezpečnější propojení s obchodním areálem Tesco Letňany a městskou částí Letňany. Mapa.

Generálním dodavatelem stavby je Sdružení MÚK PPO – Liberecká – sdružení firem Integra stavby,a.s. a Dálniční stavby Praha,a.s.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.