Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Koncem listopadu bude v Ostravě zprovozněna první část stavby Prodloužená Místecká
Práce na dokončení  stavby propojení I/56 Ostrava – Místecká se chýlí ke konci. V posledním listopadovém týdnu letošního roku by měla být nová ostravská komunikace předána k užívání veřejnosti. FOTO v článku. Aktualizace 26.11.2010 – termín uvedení do provozu.

Dokončovaná stavba spojuje úsek od mimoúrovňové okružní křižovatky překlenující Mariánskohorskou ulici přes estakádu až na mimoúrovňovou křižovatku s D1. Fotografie pořízeny v říjnu 2010.

Ostrava Prodloužená Místecká Oatrava - napojení na mariánskohorskou

Základní údaje o stavbě: Celková délka dokončované části je 1310 metrů a z této délky 785 metrů mostních objektů. Vybudována je jedna mimoúrovňová křižovatka a postaveno 1158 metrů protihlukových stěn. Stavělo Sdružení Místecká (Metrostav, Strabag, B“ogl a Krýst, FIRESTA-Fišer).

Další část stavby prosloužení Místecká by měly postupně pokračovat podle finanční situace. Po dokončení celé stavby umožní přeložka silnice I/56 napojení průtahu od Frýdku-Místku až na dálnici D1.  To umožní také propojení z centra Ostravy s dálnicí D1. Investorem stavby je ŘSD ČR.

Termín uvedení do provozu je 3.12.2010 ! – aktualizováno 26.11.2010

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.