Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Opravy vimperského viaduktu si vyžádají omezení dopravy
Železniční podjezd č.145 – 025 ve Vimperku se bude od září 2009 do  března 2011 opravovat po etapách. V letošním roce bude na komunikaci uzavřen jeden jízdní pruh od 7. září do 1. listopadu.Při stavbě bude upravena výška podjezdu a provedena opatření pro bezpečný  podchod pro chodce. Od 7.září do 1. listopadu 2009 je plánována také výluka na železniční trati. V roce 2010 se plánuje pokračování stavby. Dojde k vybudování podchodu pro chodce a následně bude snížena niveleta komunikace.

Investorem stavby je Jihočeský kraj a projekt je spolufinancován Evropskou unií prostřednictvím Evropského fondu pro regionální rozvoj. Náklady stavby jsou více než 88 milionů korun. Stavbu provádí sdružení firem SWIETELSKY stavební s.r.o. a UEROVIA CS a.s. Technický dozor provádí firma Mott Macdonald Praha spol.s.r.o.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.