Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Třípatrová křižovatka se staví nedaleko Opatovic nad Labem
Rozsáhlá křižovatka je součástí projektu propojení silnice R 35 se silnicí I/37.  Mapa v článku.Mimoúrovňová křižovatka bude mít v konečné fázi tři podlaží. V současné době probíhá výstavba 1. podlaží se silnicí I/37, která bude mít čtyři jízdní pruhy. Nad touto silnicí bude postavený kruhový objezd s rozpletem, který umožní bezpečné napojení na rychlostní komunikaci R35 včetně všech přilehlých komunikací. Vlastní R35 povede v nejvyšším patře křižovatky po téměř 1 km dlouhé estakádě. Projekt je realizován v několika etapách. V současné době je dokončována výstavba opatovické křižovatky, připravují se náspy a probíhají práce na patnácti mostech z celkového počtu dvaceti.

Mapa- křižovatka Opatovice

Rychlostní komunikaceR35 spojí v budoucnu Liberec s Olomoucí a Lipníkem nad Bečvou. Celková délka silnice bude 252 km a z toho je již v provozu 67 km, 3,2 km  je ve výstavbě a ostatní je různém stádiu příprav.

Realizace stavby zajišťuje společnost SKANSKA DS, investorem je ŘSD ČR.

Projekt – Pragoprojekt Liberec.

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.