Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Zájemci mohou žádat o dotace z programu Mobilita pro všechny na rok 2017
Vládní výbor pro zdravotně postižené občany ve spolupráci s Řídícím výborem Národního rozvojového programu mobility pro všechny vyhlašuje každoroční výzvu k předkládání záměrů bezbariérových tras ve městech a obcích pro další rok. Cílem programu je především odstraňování bariér v budovách státních a veřejných institucí a odstraňování bariér v dopravě v rámci komplexní bezbariérové trasy.

Řídící výbor Národního rozvojového programu mobility pro všechny vyhlašuje II. kolo výzvy k předkládání záměrů bezbariérových tras ve městech a obcích pro rok 2017 s termínem předložení záměrů do 7. října 2016 (rozhoduje razítko podací pošty nebo osobní doručení do podatelny Úřadu vlády ČR).

Podrobnosti jsou uvedeny na stránkách Národního rozvojového programu mobility, především v Podkladech pro zpracování záměru bezbariérové trasy, jejichž součástí je i manuál pro předkladatele.

V předchozím kole byly dotace přiděleny na bezbariérové úpravy vstupů do budov, stavební úpravy chodníků, přechodů a budování výtahů.

Další informace na  http://www.zk4.cz/7-.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.