Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Mikrobusy umožňují dopravu po Praze
O března 2009 mohou držitelé průkazů ZTP a ZTP-P využívat pro dopravu po území Prahy novou službu. Pro cestování je připraveno 8 speciálních mikrobusů a objednávky pro jejich využití jsou vyřizovány přes dispečink telefonicky i přes internet.

Objednání na www.societa.cz nebo e-mailem:dispecink@societa.cz

nebo telefonicky 800 141 756 nebo722 166 799 nebo faxem:274 772 292

Pro garanci přistavení vozidla ve správný čas je nutné cestu závazně objednat nejpozději 3 dny předem a v případě mimořádných jízd, např. za hranice Prahy nebo při skupinových jízdách je nutné objednávku zaslat  minimálně 14 dní předem.

Kdo může službu využívat? držitelé průkazů ZTP a ZTP-P včetně jedné doprovodné osoby. Do vozidla je možné vzít i vodící a asistenční psy.

Jízdné! Jízda za uspokojením nebytných služeb – návštěva lékaře, úřadů, stacionáře a chráněné dílny jsou bezplatné a za ostatní se platí 5 Kč /km po Praze a 8 Kč/km mimo Prahu. Další podrobnější informace o přepravě na stránkách dopravce www.societa.cz  nebo na stránkách organizátora Pražské integrované dopravy www.ropid.cz

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.