Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Na výstavišti v Letňanech je otevřeno další autokino
Od úterý 12.5. do konce května 2020 je na parkovišti před hlavním vchodem na výstaviště PVA EXPO Letňany v Praze 9 v provozu největší LED autokino v České republice s názvem Mercedes-Benz Arena – Autokino pod hvězdou. Na rozdíl od klasické projekce na plátno přináší LED obrazovka rozměrech 16 x 9 metrů filmový zážitek ve vysoké kvalitě. V ceně každé vstupenky je zahrnutý slaný popcorn, nealko nápoj a příspěvek nadaci Krása pomoci. Pro diváky je připraveno parkování až pro 120 aut. Na místě pak zbývá jen naladit tu správnou frekvenci v autorádiu a užít si film s popcornem v ruce.

Každý týden nabízí kino filmy tématicky propojené. Až do neděle 17. 5. Je „týden s vůní benzínu“, od pondělí 18. 5. pak „Tarantino týden“. Je možné vybírat ze dvou promítacích časů( 18:00 a 22:00 hodin). Program viz: https://www.mercedes-benz-arena.cz/program/ . Zakoupené vstupenky jsou platné pouze pro osobní automobily, vyšší či delší vozy budou zaparkovány v zadních řadách. Vstupenka zaručuje vjezd pouze jednoho automobilu. Areál autokina je otevřen již hodinu před začátkem promítání filmu.

Vstupenka CLASSIC: 400 Kč za vozidlo zahrnuje parkovací místo a  občerstvení.

Vstupenka S-CLASS: 500 Kč za vozidlo – v ceně této vstupenky je zajištěno parkování v prvních dvou řadách autokina s nejlepším výhledem a  občerstvení.

Tím program v PVA EXPO PRAHA zdaleka nekončí. Největší autokino v ČR od 6. 6. vystřídá projekt DRIVE IN CULTURE, který až do 15. 8. přinese spoustu hudebních, divadelních a filmových představení!

Adresa autokina: PVA EXPO Praha Letňany, Beranových 667 ,199 00 Praha 9, Viz mapa: https://mapy.cz/turisticka?x=14.5139507&y=50.1285092&z=16&source=firm&id=13245743

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.