Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

Areál vozovny Dopravního podniku města České Budějovice se otevře veřejnosti

V sobotu 23. 5. 2015 – bude konat od 10 do 16 hodin Den otevřených dveří s bohatým programem pro celou rodinu. Sobotní Den otevřených dveří nabídne kromě prohlídky vozového parku a zázemí dopravního podniku také spoustu zábavy a zajímavostí pro děti i dospělé. Připraveny jsou nafukovací atrakce pro děti, malování na obličej, jízdy na Segwayi a elektrokoloběžkách, jízdy na šlapacích autech, dále ukázky práce Policie ČR, hasičů, Městské policie a mnoho dalšího.  Součástí programu bude také bubenická show a workshop.

V rámci Dne otevřených dveří jsou připraveny jízdy historickými autobusy a trolejbusem každých 30 minut z vozovny v Novohradské a z Mariánského náměstí. Od 9:30 do 10:00 bude přehlídka historických autobusů na náměstí Přemysla Otakara II. s následným odjezdem do depa – zájemci o návštěvu Dne otevřených dveří mohou využít tento netradiční způsob dopravy zdarma. Odpoledne se navíc uskuteční speciální spanilá okružní jízda všech historických autobusů městem – odjezd z autobusového depa v Novohradské bude v 15 hodin. Vstup na Den otevřených dveří i jízdy historickými vozy jsou pro všechny zdarma.

Unikátní prostředí autobusového depa a zajímavý hudební program čekají návštěvníky akce s názvem „1st Rock in Depo„, kterou pořádá českobudějovický dopravní podnik v pátek 22. 5. 2015 od 19 hodin v areálu vozovny Dopravního podniku města České Budějovice v Novohradské ulici. 1st Rock in Depo je historický první rocková party v největší garáži ve městě. Návštěvníci se mohou těšit na bubenickou show v podání Wild Sticks, hudební vystoupení španělsko-české kapely Extraditables, dívčí rockovou kapelu The Apples a českobudějovický Rozkrock. Celá party se odehraje v netradičním prostředí haly autobusového depa a slibuje nezapomenutelný zážitek!

Vstupenky na 1st Rock in Depo v ceně symbolických 75,- Kč jsou v předprodeji v kanceláři DPMČB v Mercury Centru, v Turistickém informačním centru na radnici a případně v den konání na místě akce. Kapacita je omezena.

Koncert i Den otevřených dveří ve vozovně v Novohradské ulici pořádá Dopravního podniku města České Budějovice k letošním oslavám 750 let od založení Českých Budějovic. Více informací na http://www.dpmcb.cz/

Zdroj: DP CB

 


Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,68207 s | počet dotazů: 163 | paměť: 23668 KB. | 05.08.2021 - 17:04:32
X