Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Na podzim bude dokončena modernizace dálnici D1 v úseku Soutice – Loket
Proto se poslední dubnový víkend se vrátí práce na dálnici D1 v úseku 7, EXIT 56 Soutice – EXIT 66 Loket. Od soboty 25. dubna do pondělí 27. dubna bude v místě postupně instalováno dopravní opatření a následně začnou práce. Práce provede EUROVIA CS pro ŘSD ČR do konce roku 2020. Rozmisťování dopravního opatření bude probíhat od soboty 25. dubna odpoledne do pondělí 27. dubna. V této době bude režim jízdy na daném úseku v režimu 1+1. „Toto opatření je z důvodu vytvoření bezpečného prostoru pro pracovníky, kteří umisťují značení a mobilní betonová svodidla,“ vysvětluje Iveta Štočková, tisková mluvčí EUROVIA CS. V rámci dopravního opatření bude postupně převeden obousměrný provoz v režimu 2+2 na pravou polovinu dálnice, tj. z Prahy na Brno. Na druhé polovině (směr Brno – Praha) začnou práce v průběhu pondělí 27. dubna.

Pro plynulý průjezd opravovaným úsekem je potřeba, aby řidiči dodržovali dopravní opatření a především stanovenou rychlost. Plynulý průjezd místem se sníženou rychlostí napomáhá nejen bezpečnosti řidičů, ale také pracovníků a zajištění bezproblémového zásobování stavby.

Úsek 7 dálnice D1 EXIT 56 Soutice – EXIT 66 Loket je dlouhý téměř 10km nachází se na něm 6 mostních objektů v trase dálnice.

Zdroj: EUROVIA CS

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.