Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Významné dopravní omezení čeká řidiče na silnici I/43 v Brně
Od prvního březnového víkendu dochází k dopravnímu omezení v severní části Brna, na silnici I/43, a to jak na příjezdu od Svitav, tak i na výjezdu z Brna. Stavbaři se vrací na silniční most u královopolského nádraží v Brně. Budou probíhat práce na opravě mostu ev. č. 43-002 2 (levý most, tj. směr jízdy Brno-centrum) a veškerá doprava bude převedena na již dokončený most pravý (směr jízdy Svitavy). Doprava bude vedena obousměrně po pravém mostu, tj. v pravém jízdním pásu silnice I/43 (směr Svitavy), a to tak, že pro každý směr jízdy bude zachován pouze jeden jízdní pruh. Toto omezení je nezbytné nejen z důvodu provádění vlastních stavebních prací, ale rovněž z důvodu zachování bezpečnosti silničního provozu na silnici I/43.

Termín částečné uzavírky silnice I/43 je povolen silničním správním úřadem od 01.03.2019 od 20.00 hodin do 31.07.2019 (do 24.00 hodin). Investorem rekonstrukce mostu je Ředitelství silnic a dálnic ČR, Závod Brno. Zhotovitelem  je akciová společnost SILNICE GROUP, se sídlem Na Florenci 2116/15, Praha, PSČ 110 00, IČ: 622 42 105.

Upozorňujeme řidiče, že zejména v ranních špičkových hodinách ve směru od Svitav do Brna (ranní příjezdy tisíců obyvatel do zaměstnání po silnici I/43 ze severu do Brna) je nutno počítat se zdržením z důvodu vzniku kongescí.

Zdroj: Jmk

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.