Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Silnice I/9 pod dálničním mostem u Zdib bude dočasně uzavřena
Od středy 13. března ráno nebude možné obousměrně projet pod dálničním mostem u Zdib na silnici I/9. Na dálnici D8 u Prahy se v rámci oprav bude bourat dálniční most a bude nahrazen novým. Bourání mostu a následné uklizení a odvoz suti bude trvat 5 dní, tj. do 17. března, kdy se na silnici I/9 vrátí jednosměrný provoz vedoucí z Mělníka na Zdiby. V době bourání mostu bude provoz z I/9 převeden na vyznačené objízdné trasy. Na dálnici D8 u Prahy je již nyní provoz převeden v režimu 2 + 2 jízdní pruhy na polovině dálnice vedoucí z Ústí nad Labem do Prahy. Toto omezení bude na dálnici D8 do července 2019, kdy budou práce dokončeny.
Objízdně trasy budou vyznačeny. „Všechny řidiče prosíme především o dodržování stanovených rychlostí v místě, a to nejen kvůli bezpečnosti své ale i našich pracovníků. Jsme si plně vědomi toho, že dopravní opatření v místě i objízdně trasy mohou způsobit komplikace v dopravě, a proto doporučujeme řidičům, aby si svou cestu do Prahy po D8 naplánovali,“ sdělila Iveta Štočková, tisková mluvčí EUROVIA CS.
Provoz na silnici I/9 bude uzavřen v rámci prací ještě dvakrát, a to v letních měsících, kdy probíhat montáž a demontáž skruže. Práce provádí firma EUROVIA CS a investorem stavby je ŘSD ČR.
Zdroj: EUROVIA CS

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.