Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Letecká společnost Cyprus Airways zajistí z Bratislavy do Larnaky
Z Letiště M. R. Štefánika přibudou přímé lety do Larnaky na ostrove Cyprus! Od 1. června 2019 bude pravidelné lety z Bratislavy do Larnaky provozovat letecká společnost Cyprus Airways s frekvencí dvakrát týdně, vždy v úterý a v sobotu. Přímé lety budou zajištěný během letní sezony do 28. Září 2019. Na linkách CY250/CY251 budou létat letadla typu Airbus A319. Letenky jsou v prodeji na webu dopravce https://www.cyprusairways.com/ alebo cez call centrum (+357 24000053).

Společnost Cyprus Airways nabídne na svých pravidelných linkách dva typy letenek – Basic a Flex. Letenka typu Flex nabízí služby navíc, jako je cestování se zavazadly zavazadla s hmotností 23 kg, možnost výběru sedadla v letadle a také dvě příruční zavazadla – menší kabelka či batoh a příruční zavazadlo s hmotností do 10 kg a rozměry 55x40x20 cm. V letence typu Basic je započítaná zavazadla  s hmotností do 10 kg a rozměry 55x40x20 cm, která budou umístěná v podpalubí, také menší dámskou kabelku či batoh, které je možné si vzít s sebou na palubu letadla.

Zdroj: BTS

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.