Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Veletrh Holiday World ukázal pestrou nabídku pro výlety i dovolenou
Ve dnech 16. – 19. 2. 2017 se v areálu holešovického Výstaviště v Praze uskutečnil veletrh cestovního ruchu, který přilákal pozornost odborné i laické veřejnosti. Nabídky turistických cílů, služeb i regionálních zajímavostí se prezentovaly samostatně nebo v rámci krajů. Tradičně nechyběly stánky cestovních kanceláří  ani zástupci redakcí turistických časopisů. Do Prahy přijeli také zástupci ze zahraničí. Exotiku připomínaly zajímavé exponáty i ukázky činností.  Výrazné zastoupení měli zástupci z Asie – Čína, Srí Lanka, Thajsko, Indie, Indonésie, Thajsko a Vietnam.

Také země Karibiku, jako je Kuba, Dominikánská republika či Salvador. Novým vystavovatelem bylo Mexiko, po letech se znovu vrátilo Polsko.  Propagační  materiály v češtině nabídlo Německo, zejména oblast Saska. Po dokončení posledního úseku dálnice D8 bude cestování  do této oblasti rychlé a pohodlné.

Na veletrhu se také prezentoval  výrobce elektrických koloběžek HUGO bike, který dodává koloběžky  do několika půjčoven viz. http://www.hugobike.cz/hugo-goo/

Nechyběly propagační materiály pro naučné stezky i cyklostezky. Méně zdatný cyklisté jistě uvítají, že se objevují také půjčovny elektrokol, viz.www.elektrokolabrdy.cz

Veletrhy cestovního ruchu jsou akce u veřejnosti  oblíbené a nabízí návštěvníkům nejen nové náměty pro trávení volného času, ale také možnost osobní konzultace se zástupci cestovních kanceláří nebo samotných provozovatelů turistických služeb.

Za měsíc se mohou zájemci těšit na 17. ročník veletrhu cestovního ruchu Euroregion Tour 2017, který se bude konat ve dnech 16. – 18. března 2017 na výstavišti Eurocentrum v Jablonci nad Nisou.

 

 

 

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.