Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

V Českých Budějovicích mohou fanoušci jezdit MHD  na vybraná sportovní utkání zdarma
Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. připravil ve spolupráci s kluby ČEZ Motor České Budějovice a SK Dynamo České Budějovice pro věrné fanoušky akci, která má za cíl nejen zvýšit zájem o sport v našem městě, ale také umožnit milovníkům této zábavy pohodlnější a bezproblémovou dopravu na vybrané zápasy. Fanoušci, jedoucí městskou dopravou na hokejovou WSM Ligu či fotbalovou Fortuna národní ligu v sezóně 2017/2018, se mohou vždy jednu a půl hodiny před a jednu a půl hodiny po utkání prokázat místo platného jízdního dokladu zakoupenou permanentkou. Pokud by se všichni „permanentkáři“ vydali na utkání vozy městského dopravce, pak by se jednalo o velkou skupinu lidí. Vždyť hokejový klub v letošním roce očekává více než 4000 vydaných permanentek, fotbalisté okolo 1100 kusů.

Prověřit toto opatření mohli fotbaloví příznivci již při prvním domácím zápase, fanoušci Motoru mohou vše otestovat od 13. 9. 2017, kdy hrají hokejisté své první domácí mistrovské utkání.

Zdroj:DP ČB.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.