Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Ski areál Razula Velké Karlovice zahájí v sobotu 23. prosince lyžařskou sezonu.
Sjezdovku Horal přivítá první letošní návštěvníky v sobotu 23. 12. 2017 od 8:30 do 17:30 hodin. V tento den se otevře návštěvníkům rodinná sjezdovka Horal u hotelu Horal. Na Štědrý den bude  otevřeno do 14:00 hodin. V další dny je otevírací doba 8:30-17:30 hod. Vlek na hlavní sjezdovce Razula se pak rozjede v dalších dnech. Ski areál Razula je součástí karlovického Resortu Valachy, tvoří jej tři sjezdovky situované u místních hotelů Lanterna, Horal a Galik. Areál je vyhledávaný mj. díky sjezdovce Horal zaměřené na děti, které tu mají bezpečné zázemí s lyžařskou školou, zimním parkem Razulák a snowtubingem. Letos tu nově přibyde ski bufet.

Po několika letech středisko přistupuje ke zvýšení cen skipasů. Zdražení je v řádu procent, současně se o hodinu a půl prodlouží otevírací doba a vleky pojedou denně až do 17.30 hodin.

Ski areál Razula je vyhlášený i díky možnosti skloubit na jednom místě lyžování s relaxací v termálních bazénech relaxačního centra Wellness Horal, které se nachází vedle sjezdovky Horal. I letos budou mít lyžaři v rámci akce Lyžuj a plav platné od 2. ledna 2018 k celodennímu skipasu hodinu v bazénech zdarma.

Parkování u Ski areálu Razula je za 100 Kč (pro návštěvníky Ski areálu Razula ZDARMA: při zakoupení časových skipasů „Ski areál Razula“ – po předložení parkovacího lístku z aktuálního dne vám bude odečtena částka 100 Kč z ceny skipasu. Parkovací lístek musí být předložen při nákupu skipasu. Po ukončení nákupu skipasu nelze slevu odečíst).

Více informací o areálu na http://www.razula.cz/sjezdovky/sjezdove-trate.aspx

 

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.