Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Informace o dopravním opatření na Libeňském soumostíOd 10. července do 15. července 2017 bude vždy od 20.00 hod. do 4.30 hod. omezen provoz na Libeňském soumostí v úseku ulic Jankovcova – Štorchova. Jedná se o hlavní most přes řeku Vltavu spojující městské části Praha 7 a Praha 8 . Důvodem omezení provozu jsou statické zkoušky pro stanovení zatížitelnosti mostu. Tyto zkoušky proběhnou s vyloučením veškeré dopravy.

Objízdné trasy budou vedeny po ulici Voctářova, Zenklova, Povltavská, most Barikádníků, Argentinská, Plynární, U Uranie, Jankovcova, Bubenské nábřeží, Hlávkův most, Klimentská, Těšnovský tunel, Rohanské nábřeží. (Viz obrázek)

Dále od 16. července 2017 od 7.00 hod. až do 18. srpna 2017 do 18.00 hod. bude zabrán jízdní pruh a chodník ve směru z Karlína do Holešovic z důvodu diagnostických prací. Automobilová doprava bude vedena po kolejích.

Zdroj: TSK Praha

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.