Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Dopravu v Horních Počernicích komplikuje oprava  Náchodské ulice 




Dnešním dnem  zahájila Technická správa komunikací hl. m. Prahy a.s. (TSK) rekonstrukci části Náchodské ulice v Městské části Praha 20 – Horní Počernice. Jedná se o dvě stavby, kdy první je v úseku od sjezdů z Pražského okruhu po křížení s ulicí Stoliňská a druhá je v křižovatce s ulicí Bystrá.

Jedná se o souvislou údržbu komunikace, kdy bude odstraněna horní vrstva krytu vozovky frézováním, budou opravena místa příčných a podélných trhlin a výtluků a bude provedena vyrovnávka obrub a povrchových znaků. Dále bude položen nový asfaltový povrch a obnoveno vodorovné dopravní značení.  Opravy se neobejdou bez dopravních opatření.

Dopravní omezení ulice Náchodská u sjezdů z Pražského okruhu po křížení s ulicí Stoliňská: Úplná uzavírka komunikace pro automobilovou dopravu. Průjezd MHD zajištěn na kyvadlový provoz. Vozidla musí úsek objíždět po objízdné trase, která je vedena po kom. Pražský okruh a Ve Žlíbku.

Práce na rekonstrukci  křížení Náchodské s ulicí Bystrá si vyžádaly částečné omezení provozu.

Termín ukončení obou staveb je plánovaný do 1. srpna 2017.

Zdroj: TSK Praha

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.