Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Změny na linkách ODIS v oblasti MošnovaOd 30.10.2016 dochází k mimořádné změně v jízdních řádech linek obsluhujících oblast letiště a průmyslové zóny Mošnov. Od tohoto data dochází ke změně letového řádu na letišti a na lince č. 333 Ostrava – Mošnov jsou doplněny či upraveny spoje tak, aby byla zajištěna návaznost na všechny odlety do Londýna (4x týdně) a do Milána (2x týdně). Zároveň je zajištěna návaznost autobusové linky č. 333 i na přílety z obou těchto destinací, kdy autobusy prostřednictvím dispečinku ODIS vyčkávají na zpožděné lety až 60 minut.

Od shodného data dochází také k úpravám linek obsluhujících průmyslovou zónu Mošnov, a to v souvislostí se zahájením výroby ve společnost MOBIS. Spoje autobusových linek, které obsluhují průmyslovou zónu ze směru z Ostravy (linka č. 333) a z Nového Jičína (linka č. 670) jsou vedeny přes novou zastávku Mošnov,PZ Mobis.

Zároveň je zavedena i zcela nová linka č. 632, která spojuje Kopřivnici a Příbor s celou průmyslovou zónou Mošnov a s letištěm. Nová linka je zavedena dle požadavků společností MAHLE Behr Ostrava s.r.o., CROMODORA WHEELS s.r.o. a nově také Mobis Automotive Czech s.r.o. a zajišťuje dopravní obsluhu směnných provozů v průmyslové zóně Mošnov.

Informační leták k zavedení nové linky 632. http://www.kodis.cz/wp-content/uploads/632_letak.pdf

Zdroj: ODIS

 

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.