Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Oslavy 20 let PID v Mníšku pod Brdy
V sobotu 18. června 2016 si v Mníšku pod Brdy a jeho okolí připomenou 20. výročí od zavedení Pražské integrované dopravy do této oblasti. Další Regionální den PID, který se bude konat cca mezi 9:00 a 18:00, bude bohatý nejen na historické dopravní prostředky, ale na své si přijdou také milovníci cyklistiky. Dopravce MARTIN UHER nasadí na posílenou cyklobusovou linku mezi Dobřichovicemi a Kytínem unikátní, dnes již historický Cyklobus Karosa B732.

Hlavní centrum oslav bude na náměstí F. X. Svobody v Mníšku pod Brdy. Organizace ROPID připravuje k tomuto výročí také vydání speciální publikace mapující 20 let PID na Mníšecku. Těšit se v ní můžete na množství archivních materiálů i autentické zážitky pamětníků začátků integrace.

K vidění budou historické autobusy (Škoda 706 RTO + vlek Jelcz, tahač LIAZ + návěs NO80, Ikarus 280, Škoda 706 RTO, Karosa ŠD11, Karosa ŠL11, Karosa C734, Avia-Ikarus). Přeprava historickými autobusy (kromě linky Cyklobusu) je zdarma.

Historický Cyklobus v trase Dobřichovice, nádraží – Mníšek pod Brdy, náměstí – Kytín, náves (posila tradičního Cyklobusu, zkrácení intervalu pravidelné linky)

Doprovodný program bude probíhat v Mníšku pod Brdy na náměstí F. X. Svobody

Leták v PDF http://www.ropid.cz/files/PDF_ruzne/a3_letak_den_pid_mnisek_pod_brdy.pdf

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.