Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Nová minibusová linka 243 jezdí na Kazín a do Dolních Černošic
 

V pondělí 20.června 2016 vyjela na svou trasu nová minibusová linka 243, která v návaznosti na linku 241 zajistí dopravní obsluhu odlehlejších oblastí městské části Praha – Lipence. Pro obyvatele Kazína a Dolních Černošic  se tím zlepšila dostupnost veřejné dopravy.

Linka 243 bude v provozu v trase Dolní Černošice – Dolnočernošická – Lipence – Ke Kazínu – Kazín a to v pracovní dny cca od 5:30 do 20:00 v základních intervalech 30 minut ve špičkách a 60 minut v ostatní období. „V zastávce Lipence budou zajištěny obousměrné návaznosti s linkou 241 ze Smíchovského nádraží, která nabídne spojení i do dalších oblastí města. Například z Kazína se lidé dostanou veřejnou dopravou do centra Prahy za 40-45 minut,“ doplňuje ředitel ROPID Petr Tomčík.

Provoz linky bude zajištěn červeným nízkopodlažním minibusem společnosti Martin Uher, spol. s r. o., která již 20 let zajišťuje provoz linek PID v oblasti Mníšku pod Brdy. Toto výročí se připomeneme v sobotu 18. 6. 2016 Regionálním dnem PID v Mníšku pod Brdy.

Zdroj: ROPID

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.