Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Informace o dopravních opatřeních na Pražském okruhu
Ředitelství silnic a dálnic ČR upozorňuje řidiče na dopravní opatření, které ovlivní dopravu na jižní části Pražském okruhu. Od soboty 6. srpna od 12:00 hodin do neděle 7. srpna do 12:00 hodin budou uzavřeny Cholupický a Lochkovský tunel na Pražském okruhu. Důvodem je požárně bezpečnostní akce a zároveň probíhající opravy vozovek. Objízdná trasa ve směru od D1 bude vedena po těchto komunikacích: Chodovská radiála (ul. Brněnská), Jižní spojka, Barrandovský most, Chuchelská radiála (ul. Strakonická),  Výpadová, nám. Osvoboditelů, K Cementárně, Pod Lochkovem, Exit 15 Lochov a D0. Objízdná trasa ve směru od D5 bude vedena od Exitu 16 Slivenec po těchto komunikacích:  K Barrandovu, Barrandovský most, Jižní spojka, Brněnská, D1

Další dopravní opatření jsou spojena s opravami povrchu vozovek Pražského okruhu v těchto termínech:

Od 6. 8. od 02:00 hodin do  – 8. 8. do 24:00 hodin – opravy povrchu vozovky pravého a středního jízdního pruhu pravého pásu od tunelu Lochkov do prostoru mimoúrovňové křižovatky (MÚK) Slivenec. Provoz ve směru na Plzeň bude veden pouze v levém jízdním pruhu.

Po dobu prací budou uzavřeny výjezdové větve MÚK Lochkov a MÚK Slivenec. Objízdná trasa bude vedena po dálnici D0 ve směru na Plzeň do MÚK Ořech a odtud zpět po D0 ve směru na Brno do MÚK Slivenec a MÚK Lochkov.

Od 9. 8. od 0:00 hodin do 10. 8. do 24:00 hodin – oprava povrchu vozovky pravého jízdního pruhu pravého pásu v km 14,800 – 15,100. Provoz ve směru na Plzeň bude veden v levém a středním jízdním pruhu. Uzavřena bude nájezdová větev MÚK Lochkov ve směru na Plzeň.

Objízdná trasa bude vedena po dálnici D0 ve směru na Brno do MÚK Strakonická a z MÚK Strakonická zpět po dálnici D0 ve směru na Plzeň.

Práce na Pražském okruhu zajišťuje Ředitelství silnic a dálnic ČR.

Zdroj: RSD

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.