Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Dopravní podnik Ostrava posiluje spoje na festival COLOURS OF OSTRAVA 2016
Multižánrový mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava 2016 se koná ve dnech 14. – 17.7.2016 v  industriálním areálu Dolních Vítkovic. Po dobu konání hudebního festivalu posílí Dopravní podnik Ostrava po dohodě s organizátorem festivalu noční tramvajovou dopravu, a to jak kapacitně, tak vypravením speciálních tramvajových posil a navazujících autobusových posil v oblasti Ostravy-Poruby.

KAPACITNÍ POSÍLENÍ DOPRAVY Od čtvrtku 14. 7. 2016 do neděle 17. 7. 2016 budou kapacitně posíleny noční spoje tramvajových linek č. 2, 4, 9 a 18.

NOČNÍ TRAMVAJOVÉ POSILOVÉ SPOJE Na závěr každého festivalového dne budou navíc vypravovány speciálně vložené tramvajové spoje, které rozvezou návštěvníky z místa konání akce do všech obvyklých směrů – tzn. do Výškovic, na Dubinu, Hlavní nádraží, Hranečník a do Poruby. Na posilové spoje do Poruby navazují autobusové posily ve směru OPAVSKÁ.

V areálu Dolních Vítkovic je možné také parkovat za cenu 900 po celý pobyt nebo na místě za 1.500,-Kč.  Zájemci o stanování mohou využít kemp v areálu Slezskoostravského hradu v ceně 250 Kč za místo pro 1 stan po celý festival nebo  na místě za 300 Kč

…více informací  o dopravě na www.dpo.cz/colours

Více informací o festivalu na https://www.colours.cz/prakticke

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.