Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Závody na Okruhu F.Bartoše ovlivní provoz v Ostravě – Radvanicích
Ve dnech 11. a 12. července 2015 ožije Okruh Františka Bartoše v Radvanicích a nabídne skvělé sportovní výkony i dobrou zábavu. Mezinárodní závod silničních motocyklů se koná posedmé za podpory města Ostravy. Závody na Okruhu F. Bartoše jsou započítávány ve třídě Supermono do Mistrovství ČR, ve třídách Twin a Klasik do Přeboru ČR, v dalších třídách do Poháru Silničních závodů motocyklů.

Podrobnosti k okruhu, pojmenovaném po ostravském občanovi a jednom z nejlepších světových silničních motocyklových závodníků 50. let, a k programu závodu najdou zájemci na stránkách www.rabamotosport.cz. Pro diváky je připraven i doprovodný program, v němž se představí prototypy závodních automobilů studentů VUT Brno a trenažér formule 1 Ferrari.

Pořádání závodu si po oba dny vždy 8 do 19 hodin vyžádá změnu organizace dopravy na trasách autobusových linek MHD č. 22 a 23 a zavedení náhradní kyvadlové dopravy s přestupem cestujících na zastávce Michálkovice. Podrobnosti na stránkách   http://www.dpo.cz/aktuality/1462-2015-07-11-vyluka-na-linkach-c-22-a-23.html

 

 

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.