Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

V Ostravě se opravují mosty na Místecké ulici
V pondělí 25. května 2015 Ředitelství silnic a dálnic ČR zahájilo opravu dvou mostů na dálničním přivaděči v úseku tzv. prodloužené Místecké v Přívoze. Rekonstrukce za 48,75 milionu korun bez DPH potrvá asi 100 dní. Podle předpokladů bude tato část komunikace uzavřena do 31. října 2015. Veškerá doprava v ulici Místecké (I/56) na úseku mezi mimoúrovňovou křižovatkou s ulicí Mariánskohorskou (MUK) a dálnicí D1, která byla doposud omezena na mostech na zákaz vjezdu vozidel nad 3,5 tuny, bude svedena z MUK na ulici Mariánskohorskou a silnici II/470 (Severní spoj) s nájezdem na dálnici.

Řidiče jedoucí po dálnici D1, kteří budou mířit do centra Ostravy, bude dopravní značení navádět na sjezd v Bohumíně-Vrbici, odkud se dostanou do středu města přes Hrušov navazujícími ulicemi Bohumínskou, Muglinovskou a Mariánskohorskou. Účelem je snížit množství vozidel projíždějících Přívozem po ulicích Slovenské a Hlučínské.

Pro Ředitelství silnic a dálnic provede opravu mostů firma Colas.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.