Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

ROPID rozšiřuje nabídku integrované dopravy o spojení Praha – Štětí
S platností od 1. října 2015 rozšiřuje organizace ROPID integraci na lince S32 (železniční trať č. 072) o úsek Liběchov – Štětí. V tomto úseku bude nově možné využívat předplatní jízdní doklady Pražské integrované dopravy dle jejich časové a pásmové platnosti. Stanice Štětí je, stejně jako zastávky autobusové linky 369 na území města Štětí, zařazena v tarifním pásmu 6. Jedná se o první železniční stanici v rámci PID na území Ústeckého kraje.

Současně s touto změnou dochází i k integraci rychlíků na této trati v úseku Lysá nad Labem – Štětí, nově budou tyto spoje v úseku Kolín – Štětí označeny jako linka R32. Rychlíková vlaková linka R32 je v provozu celotýdenně v intervalu 120 minut. V rámci tarifních pásem PID zastavuje ve stanicích Štětí (6), Mělník (4), Všetaty (4), Stará Boleslav (3) a Lysá nad Labem (3).

Nově zaintegrované vlaky doplňují zastávkovou linku S32, která v úseku Štětí – Lysá nad Labem jezdí také ve dvouhodinovém taktu, ve špičkách pracovních dnů i častěji. Rozšíření integrace na železnici je dokončením první etapy integrace veřejné dopravy v ose Praha – Mělník – Štětí.

Plakát http://www.ropid.cz/files/PDF_ruzne/a4_integrace_s32_steti.pdf

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.