Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Halloweenský autobus bude jezdit v Českých BudějovicíchPo loňské úspěšné premiéře oslaví Dopravní podnik města České Budějovice i v letošním roce oslavy Halloweenu jízdou speciálně vyzdobeným Halloweenským autobusem. Jízdy proběhnou v pátek 30. 10. 2015 a slibují výjimečný zážitek. Speciální strašidelný autobus bude vyjíždět od nádraží z výstupní zastávky v Žižkově ulici u Mercury centra. Odpolední odjezdy budou začínat ve 14, 15, 16 a 17 hodin, večerní pak ve 20 a 21 hodin. Trasa Halloweenské jízdy povede přes Senovážné náměstí, ulicemi Na Sadech, Husova, Branišovská, Oskara Nedbala, Strakonická, kolem hlavního hřbitova a po Pražské zpět k nádraží. Přeprava všech cestujících na těchto spojích je zdarma.

Odpolední spoje jsou určeny hlavně pro děti, večerní pak pro dospělé. Cestující, kteří do vozu nastoupí v maskách, se mohou těšit na drobné odměny od strašidelných průvodčích. Pro děti v maskách a kostýmech je navíc připravena soutěž o atraktivní cenu. V autobusu bude fotit dětské masky fotograf a nositel té, která bude porotou vyhodnocena jako nejlepší, dostane jako výhru tablet.

Ve spolupráci se ZOO Hluboká nad Vltavou bude Halloweenským autobusem zajištěna v sobotu 31. 10. 2015 doprava mezi Českými Budějovicemi a zoologickou zahradou v rámci akce Strašidelná ZOO.

http://www.dpmcb.cz/files/Image/halloween_jr_151030.jpg

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.