Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Dopravní opatření související s opravou tramvajové tratě v Praze 2 a 4
V pátek 24.  dubna 2015 začne Dopravní podnik hl. m. Prahy opravovat tramvajovou trať v Bělehradské ulici. Dopravní omezení se budou týkat rovněž ulic Křesomyslova a Na Slupi.  Práce budou probíhat po etapách a vždy k uzavřenému úseku komunikace bude vyznačena objízdná trasa po okolních komunikacích.

V první etapě prací do 30. dubna 2015 bude Bělehradská ulice uzavřena v úseku od ulice Otakarova po nám. bří. Synků. Objížďka povede po trase: Na Zámecké, Nuselská.

Ve čtvrtek 30. dubna bude uzavřen rovněž vjezd do ulice Křesomyslova – objížďka povede po trase: Otakarova, Bělehradská, Fričova, Na Folimance, Sekaninova.

Od 30. dubna do 3. května 2015 bude uzavřena ulice Křesomyslova, a to jednosměrně v úseku ulic Otakarova – Na Folimance. Objížďka bude vedena po trase: Otakarova, Bělehradská, Fričova, Na Folimance, Sekaninova.

Od 1. do 3. května 2015 bude uzavřena ulice Na Slupi, a to jednosměrně v úseku ulic Svobodova – Horská. Objížďka bude vedena po trase: Na Slupi, Albertov, Hlavova, Korčákova, Horská, Na Slupi.

Informace o změnách dotčených linek městské hromadné dopravy jsou zveřejněny na webu Dopravního podniku hl. m. Prahy www.dpp.cz.

 

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.