Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Dopravní opatření při vjezdu do Horních PočernicOd 2. do 26. listopadu 2015 bude pro automobilový provoz uzavřena komunikace Náchodská od ulice Bořetická na hranice Hl. m. Prahy (Praha 20). Důvodem je souvislá údržba komunikace. Vzhledem k tomu, že uzavření části této komunikace zásadně ovlivní příjezd do Prahy z východu, žádáme řidiče, aby věnovali maximální pozornost značení objízdných tras.

Náchodská ulice pokračuje za hranicemi Prahy jako silnice II třídy/ 611, která vede paralelně s dálnicí D11 z Prahy do Hradce Králové. Silnice je dopravně hodně využívaná a je možné očekávat výrazné zpomalení dopravy na objízdné trase.

Pro směr z Prahy bude vedena objízdná trasa po automobilovou dopravu a BUS MHD přes obec Zeleneč: Bártlova – U Úlů – Bezručova (Zeleneč) – Čsl.armády – Poděbradská.

Pro směr do Prahy bude vedena objízdná trasa pro automobilovou dopravu přes obec Zeleneč a pro BUS MHD přes stavbu.

Pro nákladní dopravu bude vedena objízdná trasa po dálnici D11 – (exit 8) Olomoucká – Pražský okruh – Novopacká – Ve Žlíbku.

Investor akce je TSK hl. m. Prahy, zhotovitelem spol. Skanska, a.s.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.