Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

V Ostravě probíhá veletrh Czech Raildays
Slavnostního zahájení třídenního veletržního maratonu se zúčastnili ředitel odboru drah, železniční a kombinované dopravy ministerstva dopravy Jindřich Kušnír, generální ředitel Českých drah Daniel Kurucz, generální ředitel Správy železniční dopravní cesty Pavel Surý a další. Přítomen byl generální ředitel Železniční společnosti Slovensko (ZSSK) Pavol Gábor.

Mezinárodní veletrh Czech Raildays je tradiční akcí, která každoročně přiláká do Ostravy tisíce zájemců od nás i ze zahraničí, především z řad odborné veřejnosti. Letos se ho účastní na 170 firem, mezi nimiž nebude chybět ani slavící 120 let svého trvání Dopravní podnik Ostrava. Jedním z vrcholů akce je konference Budování vysokorychlostního železničního systému v ČR, která reaguje na jeden z nejžhavějších problémů současné české železniční dopravy.

Veletrh se koná na nákladovém nádraží ČD se vstupem z ulice Mariánskohorské a je přístupný v úterý 17. června 2014 do 18.00 hodin, ve středu 18. červa od 9.00 do 18.00 hodin a ve čtvrtek 19. června 2014od 9.00 do 16.00 hodin. Vstupné: dospělí 70, děti a studenti 30 korun. Pro přespolní je zajištěn zdarma dojezd ze stanice Ostrava hl. n. zvláštním elektrobusem.

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.