Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Turistické veletrhy v únoru 2014
Novou sezonu Výstaviště Flora Olomouc tradičně otevře veletrh služeb cestovního ruchu a využití volného času Tourism Expo, který se koná od 14. do 16. února v nově zrekonstruovaném pavilonu A. Veletrh přinese návštěvníkům aktuální nabídku cestovních kanceláří, agentur, ubytovacích a stravovacích zařízení či dopravců. Nebude chybět zážitková turistika ani adrenalinové sporty, na stáncích vystavovatelů najdou návštěvníci vše potřebné pro příjemné a bezpečné trávení volného času od turistických map, autoatlasů, odborné literatury až po nabídku cestovního pojištění či sportovních potřeb.

Tourism Expo je tradičně i osobitou přehlídkou zajímavých lokalit Střední Moravy a okolních regionů, turisticky atraktivních míst pro cykloturistiku, pěší výlety, a také tipů na výlety pro celou rodinu.

Ve dnech 20. – 23. února 2014 v areálu holešovického Výstaviště v Praze koná  mezinárodní veletrh cestovního ruchu Holiday World, který je nejvýznamnější akci svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy a jeho organizátorem je Incheba Praha. Koná se  společně s 8. ročníkem gastronomického veletrhu Top Gastro a Hotel  a s 19. ročníkem veletrhu golfového vybavení a turistiky v České republice Golf Show.

Cílem spojení jednotlivých veletrhů je poukázat na vzájemné souvislosti mezi světy cestování, golfu a stravování a představit je v co nejširší paletě odborníkům a laikům.

Více informací na http://www.holidayworld.cz/

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.