Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Technická správa pokračuje v opravách pražských ulic
V úterý 12. srpna 2014 začala rekonstrukce části vozovky v ulici U Kunratického lesa na Praze 11. Jedná se o úsek od ulice Na Ovčíně až k ulici Hornomlýnské. Ukončení první etapy je plánováno na 31. srpna 2014.  Jedná se o komunikaci o délce 650 m, kde dojde ke kompletnímu odfrézování vozovky a následně zde bude položen nový živičný povrch s obrusnou vrstvou v hluk snižující úpravě. Dále je v plánu případné ošetření trhlin v konstrukci vozovky a obnova vodorovného dopravního značení. Dopravním omezením je částečná uzavírka komunikace, provoz bude veden jednosměrně.

Dále byla v pondělí 11.srpna  zahájena  rekonstrukce další části ulice Československého exilu. Jedná se o třetí etapu souvislé údržby komunikace od ulice Lhotecká k ulici Krouzova na Praze 12. Celková délka opravy je 487 m a potrvá zhruba jeden měsíc  do15. září 2014.   Po vyfrézování povrchu dojde k ošetření případných trhlin v konstrukčních vrstvách vozovky a lokální opravě obrub. Nakonec bude položen nový živičný povrch a obnoveno vodorovné dopravní značení. V místě přechodu pro chodce bude provedena úprava přechodu na bezbariérový.

„Vzhledem k důležitosti této komunikace, přistupujeme k rekonstrukci po etapách.  Vždy dojde jen k částečnému omezení dopravy a po celou dobu rekonstrukce bude zachován obousměrný provoz,“ dodává Ladislav Pivec, ředitel TSK.

 

 

Zdroj: Technická správa komunikací hl. m. Prahy

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.