Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Historický vlak pojede z Lužné u Rakovníka do Zbečna
Železniční muzeum Českých drah připravilo na tuto sobotu 26. července prázdninovou jízdu historickým vlakem z Lužné u Rakovníka do Zbečna a zpět. Soupravu sestavenou z historických vozů 2. třídy poveze parní lokomotiva 354.195 „Všudybylka“. Vlakem se můžou cestující svézt na hrad Křivoklát nebo až do Zbečna, kde můžou navštívit Hamousův statek.

Parní vlak bude odjíždět z Lužné v 11:50 a příjezd do Zbečna je plánován na 12:52. Zpět do Lužné se pak bude souprava vracet v 16:00. Za jednosměrnou jízdenku z Lužné do Zbečna nebo naopak zaplatí dospělí cestující 80 Kč, děti od 6 do 15 let 40 Kč. Prodávat se budou také jednosměrné jízdenky a jízdenky pro kratší úseky. Jízdní kola a kočárky bude možné přepravit zdarma ve služebním voze. Jízdenky bude prodávat vlakový personál přímo ve vlaku. Cestující, kteří pojedou z Lužné parním vlakem, se můžou vydat na prohlídku hradu Křivoklát nebo na návštěvu Hamousova statku, významné památky lidové architektury, která se nachází nedaleko železniční stanice Zbečno.

Jízdné v parním vlaku Lužná u Rakovníka – Zbečno a zpět

26. července 2014

trasa dospělí děti 6 – 15 let
z Lužné u Rakovníka a Rakovníka do Zbečna

nebo naopak (jednosměrná)

80 Kč 40 Kč
z Lašovic a Městečka u Křivoklátu do Zbečna

nebo naopak (jednosměrná)

60 Kč 30 Kč
z Křivoklátu, Roztok u Křivoklátu do Zbečna (jednosměrná) jednotné jízdné 20 Kč

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.