Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Výluka železniční dopravy na trati Hradec králové – Velký Osek
České dráhy informují cestující o plánované výluce, která se uskuteční ve dnech 17. července  do pátku 26. července 2013. Správa železniční dopravní cesty plánuje  výluku mezi Hradcem Králové, Chlumcem nad Cidlinou a Velkým Osekem a vlaky Českých drah proto pojedou podle výlukových jízdních řádů.

Výluka bude probíhat ve dvou fázích: v době od 17. do 19. července a ještě od 25. do 26. července jsou plánované denní výluky, od 20. do 24. července bude výluka nepřetržitá. Cestující upozorňujeme na to, že rychlíky Praha – Hradec Králové a zpět budou v úseku Velký Osek – Hradec Králové nahrazeny autobusy, případně budou ráno a večer v době denních výluk odkloněny přes Opatovice nad Labem. Cestující, jedoucí ranními a večerními osobními vlaky, pojedou náhradními autobusy mezi Hradcem Králové a Praskačkou, přes den pak v celém úseku mezi Hradcem Králové a Chlumcem nad Cidlinou. Výlukové jízdní řády jsou na webu www.cd.cz/omezeniprovozu a také ve všech dotčených stanicích a zastávkách.

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.