Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Dopravní opatření spojené s realizací akcí Muzejní noc a „Nábřeží žije“
V sobotu 14. září 2013 se v Praze uskuteční dvě významné akce, které si vyžádají dopravní opatření v centru Prahy.

Akce „Nábřeží žije“ je součástí „Evropského týdne mobility“, který se uskuteční na různých místech Prahy v termínu od 16.-20.září 2013.  Během akce „Nábřeží žije!“ bude pro automobilový provoz uzavřeno Smetanovo nábřeží (od Národního divadla ke Karlovým lázním) a dále Křížovnická ulice k ulici Platnéřské. Uzavírka potrvá od 8.00 do 22.00 hodin.

Provoz tramvajových linek č. 17 a 18 bude zachován, soupravy budou projíždět uvedenými komunikacemi omezenou rychlostí. 

Muzejní noc se letos v Praze koná v náhradním podzimním termínu a v souvislosti s konáním akce bude od soboty 18.00 hodin až do neděle 01.00 hodin povolena úplná uzavírka části nám. J. Palacha, dále Dvořákova nábř. a ulice 17. listopadu – a to v úseku nám. Curieových – Kaprova ulice.

Tramvajová linka č. 17 bude od 18.15 hodin do ukončení provozu v úseku Čechův most – Staroměstská obousměrně odkloněna přes zastávku Malostranská.

Dopravní podnik hl. m. Prahy, a.s, pro přepravu návštěvníků k muzeím a dalším vybraným objektům, zajistí zdarma dopravu  autobusy. Informace jsou k dispozici na: http://www.dpp.cz/omezeni-dopravy/zavedeni-zvlastnich-autobusovych-linek-behem-prazske-muzejni-noci-2013

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.