Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Den otevřených dveří v Dopravním podniku hl. města Prahy
Den otevřených dveří proběhne v Praze v rámci programu Týdne mobility v sobotu 21.9.2013 v době od 10:00 do 16:00 hodin. Návštěvníci budou moci navštívit Depo metra Hostivař, Autobusové nádraží Hostivař a Tramvajovou vozovnu Střešovice.

V jednotlivých provozovnách bude možné kromě prohlídek areálů vidět i expozice jednotlivých typů vozů metra, tramvají a autobusů, se kterými se potkáváte v běžném provozu, historických vozů, ale i těch, které zajišťují opravy a udržování dopravní cesty pro bezproblémový provoz. Návštěvníci budou mít také možnost nahlédnout do dílen a jednotlivých provozů, které jsou využívány k denním opravám a ošetřením vozů.
Chybět nebude stánek infocentra, prezentace řídících  a informačních systémů, prezentace z oblasti životního prostředí, střední průmyslové školy dopravní a prezentace několika dalších firem. U příležitosti oslav 40. výročí vzniku Hasičského záchranného sboru Dopravního podniku proběhne ukázka hasičské techniky a zázemí HZS. V jednotlivých areálech bude doprovodný program a soutěže pro děti i dospělé.
Dopravu mezi vozovnou Strašnice a garáží a depem v Hostivaři budou zajišťovat posílené tramvajové spoje.

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.