Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

V Českých Budějovicích proběhne The ActionPo více než roční přestávce uvidí diváci  unikátní preventivní projekt bezpečnosti silničního provozu  v rámci výstavy  „Vzdělání a řemeslo“ bude celkem devětkrát uvedeno na Výstavišti České Budějovice, a to ve dnech 21. až 23. Listopadu. Představení proběhnou v pavilonu B1, Výstaviště České Budějovice vždy začínají v 9:15, v 11:00 a ve 12:30 hod.

Multimediální divadelní představení  The Action je určeno všem mladým a začínajícím řidičům, které během jedné hodiny vystaví silně emotivnímu zážitku. Představení jsou primárně určena žákům a studentům jihočeských škol. Při představení se diváci seznámí se životními osudy lidí, kteří se každodenně setkávají s dopravními nehodami. Policista, hasič a zdravotnický záchranář jim popíší nejen svoji práci, ale zejména to, co při ní sami prožívají, když zasahují u vážných dopravních nehod. Z videozáznamu si diváci také vyslechnou příběh matky, které dopravní nehoda vzala to nejcennější – syna. A na úplný závěr vystoupí mladík, motocyklista, jehož život jednou pro vždy a nezvratně ovlivnila závažná dopravní nehoda.

Devět českobudějovických představení se odehraje díky finanční podpoře Ministerstva dopravy ČR a Jihočeského kraje.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.