Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Rekonstrukce silnice I/55 ve Zlínském kraji pozlobí řidiče
Z důvodů  rekonstrukci bude silnice I/55 mezi Kunovicemi a hranicí Zlínského kraje  od 26. března 2012 do 31. října 2012  uzavřena pro veškerý provoz.V rámci rekonstrukce dojde i k opravám mostů a kompletním přestavbám mostů, budou opraveny propustky a vybudování  ochranných ostrůvků na nových přechodech pro chodce. Souběžně s úpravou silniční komunikace budou místní obce zajišťovat doplnění chodníků a osvětlení přechodů pro chodce v navazujících částech.

Doprava bude na tomto místě vedena po objízdných trasách. Hlavní objízdná trasa povede obousměrně po obchvatu Uherského Hradiště, dále mezi Starým Městem a Moravským Pískem a do Veselí nad Moravou tj. po silnici II/427 od křižovatky se silnicí I/50 po křižovatku se silnicí I/54.

Vedlejší (doplňkové) objízdné trasy, které budou sloužit zejména pro cílovou dopravu do obcí ležících na silnici I/55 (Kunovice, Ostrožská Nová Ves a Uherský Ostroh) a linkovou dopravu BUS, jsou navrženy převážně východně od silnice I/55 tj. Obcemi Blatnice pod Sv. Antonínkem, Blatnička, Boršice u Blatnice, Slavkov, Dolní Němčí a Hluk.

Zdroj: ŘSD

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.