Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Na Praze 8 plánují nasvětlení několika přechodů pro chodce
Provoz na komunikacích v hlavním městě je velký a na mnoha místech je přecházení po přechodech za snížené viditelnosti na hranici bezpečnosti. Jednotlivé městské části v Praze proto reagují na místní potřeby obyvatel a snaží se vyčlenit finanční prostředky na úpravy ke zvýšení bezpečnosti chodců na přechodech.   Radnice Prahy 8 chce zvyšovat bezpečnost na vybraných přechodech pomocí nasvětlení.

Jedná se o zvýraznění vlastního místa přechodu pro chodce a chodce na něm. K jejich osvětlení dojde například v ulicích Střelničná – u stanice metra Ládví, Pod Sídlištěm – přechod do ulice Vršní u Katastrálního úřadu, Lodžská – u zastávky autobusu Katovická, Lodžská – přechod v blízkosti ulice Řešovská, Těšínská a v ulici Zhořelecká – přechod v křižovatce ulic Bohnická, Radomská a Zhořelecká.

Tuto akci si Praha 8 z větší části financuje sama. K tomuto účelu je v návrhu rozpočtu vyčleněno 800 tisíc korun.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.