Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Na EURO do Wroclawi jedou speciální vlakové spoje
Na každý ze tří zápasů české reprezentace ve Wroclawi vypraví České dráhy dva zvláštní vlaky pro fanoušky. Jeden pojede z Prahy přes Pardubice, Ústí nad Orlicí a Letohrad. Druhý vlak pojede z Brna přes Přerov a Ostravu. Vlakem odjede s fanoušky do Polska i česká fotbalová reprezentace.

Z Prahy ani z Brna přitom přímé spoje do Wroclawi běžně nejezdí. České dráhy jsou oficiálním dopravcem fotbalové reprezentace, která do Polska odjede už 3. června z pražského hlavního nádraží. Veškerý potřebný materiál výpravy odveze do Wroclawi nákladní vlak ČD Cargo. Přeprava vlakem bude rozhodně pohodlnější než cesta autobusem. Hráči reprezentace budou moci využít bistrovůz, konferenční vůz a také lůžkový vůz.

České dráhy spolupracují podobným způsobem na řadě sportovních a společenských akcí. Většinou jsou vlaky vypraveny po jednání s organizátory akcí. V případě cesty na EURO proběhlo jednání s Fotbalovou asociací ČR

Veškeré inform ace o zvláštních vlacích na EURO 2012 najdou fanoušci na webové stránce www.vlakemnaeuro.cz. Prodej jízdenek zahájí České dráhy na svém eShopu 20. března.

 

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.