Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Ministerstvo dopravy ČR hledá nového ředitele vodních cest ČR
Ministerstvo dopravy České republiky vyhlásilo výběrové řízení na obsazení místa ředitele na ředitelství vodních cest České republiky. Předpokládaný termín nástupu je 1.srpna8. 2012 nebo dle dohody. Písemné přihlášky mohou zájemci dodat do 12. července 2012 na adresu: Ing. Jiří Kuchař,personální ředite,Ministerstvo dopravy ČR,nábř. L. Svobody 1222/12110 15 Praha

 Požadované předpoklady, kvalifikace a praxe případných uchazečů:

–          ukončené vysokoškolské vzdělání technického, dopravního, právního nebo ekonomického směru

–          splnění předpokladů dle zákona 451/1991 Sb.

–          manažerské zkušenosti – praxe minimálně 3 roky ve vedoucí funkci ve státní správě nebo samosprávě

–          praktické zkušenosti z oblasti dopravy

–          bezpečnostní prověrka minimálně na stupeň důvěrné

–          dobrá znalost a praktické zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek, a to i nadlimitních

–          praktické zkušenosti s řízením a koordinací projektů

–          dobrá znalost cizího jazyka, nejlépe anglického jazyka, certifikovaná zkouška výhodou

 

V přihlášce by mělo být uvedeno: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, datum a podpis. Uveďte rovněž telefonní a e-mailové spojení, název výběrového řízení a prohlášení o souhlasu s využitím osobních údajů výhradně pro potřeby výběrového řízení v tomto znění:

Prohlašuji, že v souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, souhlasím se zpracováním svých osobních údajů uvedených v této přihlášce a jejích přílohách, které tímto poskytuji Ministerstvu dopravy ČR a organizační složce státu Ředitelství vodních cest ČR pro jejich další zpracování za účelem zařazení mé Přihlášky se všemi doplňujícími náležitostmi do výběrového řízení na pozici Ředitel Ředitelství vodních cest ČR. Tento souhlas uděluji na dobu 3 měsíců ode dne odeslání této přihlášky do výběrového řízení.

Přihláška musí dále obsahovat: strukturovaný životopis, motivační dopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, bezpečnostní prověrce, vykonané jazykové zkoušce, o lustračním osvědčení vč. čestného prohlášení podle § 4 odst. 3 zákona č. 451/1991 Sb., výpis z trestního rejstříku ne starší tří měsíců a případně další doklady prokazující požadovanou způsobilost k výkonu funkce ředitele Ředitelství vodních cest ČR.

 Bližší informace k výběrovému řízení: Ing. Jiří Kuchař, MT 724 218 168

 

Zdroj : MD ČR

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.