Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Město Příbram chystá vláček pro turisty
 

 

Na svém jednání 30.7.2012 schválila rada města zadávací dokumentaci na zakázku „Vyhlídkový vláček pro přepravu turistů“ a uložila Odboru silničního hospodářství a investic (OSHI) Městského úřadu Příbram realizovat zadávací řízení na výběr dodavatele výše zmíněné zakázky. Pokud vše půjde podle plánu, pak by měl turistický vláček jezdit už na podzim. V současné době se plánuje trasa a návrh jízdního řádu pro novou Turistickou atrakci. Návrh počítá, že trasa vláčku povede z Pražské ulice a náměstí TGM na Svatou Horu, do Aquaparku a také do areálu Hornického muzea Příbram.

 

OSHI zpracoval zadávací dokumentaci na zakázku „Vyhlídkový vláček pro přepravu turistů“. Předpokládaná hodnota zakázky je 1.500,000,- Kč bez DPH. Dle této předpokládané hodnoty je nutné realizovat výběr dodavatele vyhlídkového vláčku, který by měl sestávat z jedné lokomotivy a tří přípojných vagónků, z nichž každý bude nejméně pro dvanáct sedících cestujících. Celková délka soupravy nesmí přesáhnout 19 metrů. Vláček musí splňovat všechny předepsané normy určené pro provoz vozidla na pozemní komunikaci.

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.