Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Českobudějovické výstaviště pořádá Mobil salon 2012
Veletrh cestovního ruchu nabídne prezentace turistických oblastí, měst, regionů, středisek, hotelů a turistických atraktivit. Těšit se můžete na cyklonovinky, mapy, průvodce, pohlednice a logovtipy a pestrý doprovodný program.

Pro laickou i odbornou veřejnost budou připraveny v novém pavilonu T prezentace automobilů renomovaných značek, od rodinných, přes terénní až k luxusním vozům. Zajímavým zpestřením letošního ročníku bude  výstava veteránů k závodu „O 106 Jihočeským krajem“.

V programové nabídce nechybí ani téma bezpečnosti na silnici. Heslo „Bezpečné silnice – odpovědnost každého z nás“ si mohou návštěvníci vyzkoušet sami v praxi v pavilonu Z – „Pavilonu bezpečnosti“. Po celou dobu výstavy jsou k dispozici řidičské trenažéry, simulátor nárazu a testy.

Novinkou letošního ročníku bude Mototrial a adrenalinová show na skútrech a motorkách.

Otevírací doba je v pátek a sobotu od 9 do 18 hodin, v neděli do 17 hodin. Vstupné pro dospělé je 70 Kč, zlevněné vstupné pro děti a důchodce je za 35 Kč. Rodinná vstupenka přijde na 150 Kč a školní výpravy zaplatí 20 Kč.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.