Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

České aerolinie pozastavují některé letecké spoje na Slovensko
Dle TZ z 6.12.2011 přestanou České aerolinie operovat pravidelné lety z Bratislavy, pozastaví také letecký provoz do Popradu a Žiliny. Toto rozhodnutí má primárně ekonomický základ. Společnost se k tomuto kroku rozhodla na základě propadu zájmu slovenských cestujících tyto spoje využívat a propadu rezervací na první čtvrtletí příštího roku.

České aerolinie opouštějí neziskové aktivity a nadále vyhledávají nové příležitosti. O lety do Ruska a na Ukrajinu se zájem zvýšil a  v zimě vypravuje společnost o dvacet letů týdně více. V letovém řádu se také objevily novinky v podobě dálkových spojů se společností Etihad. V neděli 18. prosince bude vypraveno první letadlo do Baku.

České aerolinie zůstávají i nadále přítomné na slovenském trhu, operování do Košic bude pokračovat podle aktuálního zimního letového řádu.

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.