Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Komentované prohlídky památek proběhnou v rámci Dne průvodců
V sobotu 20.2.2010 se v Brně, Pardubicích, Praze i v Ostravě pořádají prohlídky s průvodcem a někde nebudou muset účastníci platit žádný poplatek. Podrobněji v článku.

Praha : Prohlídka od Lvího dvora( u Prašného mostu v Praze 6 začne ve 14.00 hodin – připraveno je několik prohlídkových tras. Prohlídka Pražského hradu – ve 14.00 hod. sraz před Jízdárnou Pražského hradu. Prohlídka Malé Strany a Starého Města – od 14.00 hodin – zahájení před Senátem na Valdštejnském náměstí, Praha 1

Pardubice

Prohlídky s výkladem po Perštýnském náměstí  a po starém městě a po Náměstí Republiky – vycházky v délce cca 60 – 90 minut budou probíhat do 10.00 do 14.00 hodin – sraz účastníků je na náměstí Republiky před Zelenou bránou.

Ostrava – Cesta na Slezskoostravský hrad

Komentovaná procházka na hrad povede od Černé louky, kolem areálu Minimum přes Hradní lávku

Brno – program ve dnech 20. – 21.2.2010

Bohatou nabídku různých tras včetně dětského okruhu a bezbariérového okruhu  nabízí v Brně. Počítá se s velkým zájmem. Prohlídky jsou v ceně 30,- Kč za osobu . Podrobnější informace a přihlášení na stránkách ZDE. V den vydání tohoto článku je již několik prohlídek VYPRODÁNO.

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.