Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

40. ročník Barum Czech rally láká diváky i novináře
Od 27. do 29.srpna 2010 proběhne v krajském městě a okolí mezinárodní automobilová soutěž. Součástí letošního jubilejního ročníku bude i jízda veteránů.

V centru krajského města Zlín čeká na soutěží Barum Czech rally Zlín celkem 17 rychlostních zkoušek a do soutěže je přihlášeno k dnešnímu dni 13 posádek z 26 států. Mezi posádkami letos pojedou i dvě ryze ženské posádky z Bulharska a Turecka.

Populární soutěž už přilákala k akreditaci 300 novinářů, pracovníků televize a rozhlasových štábů. Živé záběry z průběhu závodů budou vysílány také satelitní stanicí EUROSPORT.

Slavnostní zahájení soutěže bude v pátek 27.8. od 17.00 hodin před zlínskou radnicí. Tisková konference s účastí největších favoritů proběhne od 15.30 hod. v sídle Baťova mrakodrapu.

V době konání soutěže budou zavedena nutná dopravní opatření pro zajištění průběhu akce a bezpečnosti diváků. Bezpečnostní pokyny pro diváky najdete na stránkách Barum Czech rally stejně jako podrobné informace o programu.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.